Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

11 Stycznia 2015—Zamek Ryn

Zamek Ryn

Look & Learn to prezentacja najnowszej kolekcja Babicz Akademia Stylizacji “Shape” z zaproszonym gościem Maciejem Wróblewskim

Szkolenie odbędzie się w Zamku w Rynie położonym  na wzniesieniu pomiędzy Jeziorem Ryńskim i Ołowskim.

Hotel ZAMEK RYN*- miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność- wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości i fascynacji światem kulinariów – to raj dla smakoszy życia i kuchni z całego świata.

Do dyspozycji gości jest również Strefa Relaksu ,czyli Spa ,gdzie można poddać się odnowie biologicznej i zrelaksować po pobycie pełnym wrażeń. Dla uczestników szkolenia zostanie tu przygotowana specjalna oferta cenowa. Wieczorem po szkoleniu zapraszamy na specjalną zabawę karnawałową.

Data szkolenia 11 stycznia 2015

Całkowity Koszt szkolenia dla uczestnika – 800(netto) zł za cały pakiet ,który obejmuje -szkolenie, nocleg ,wyżywienie, imprezę.

Koszt dla osoby towarzyszącej – 300 zł (netto)za nocleg, wyżywienie, imprezę

PROGRAM SZKOLENIA

11.00 – Prezentacja najnowszych produktów do koloryzacji marki Wella Professionals prowadzona przez instruktorów Studia Wella:- Blondor Freelights do pracy technikami „wolnej ręki”- Koleston Perfect Innosense- łagodna forma farby permanentnej dedykowanej m.in. dla osób z problemami wrażliwej-alergicznej skóry.

12.00 – Strzyżenia damskie z najnowszej kolekcji Shape Babicz Akademia Stylizacji w wykonaniu instruktorów Akademii Małgorzata Babicz, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Jakub Brychcy.

13.00 – Lunch

14.00 – Strzyżenia męskie według najnowszych trendów wykonywane „step by step” przez Instruktorów Babicz Akademia Stylizacji Paweł Babicz ,Jakub Brychcy, Bartek Stępień.

14,30- Prezentacja strzyżeni  męskiego oraz stylizacji wieczorowych w wykonaniu Macieja Wróblewskiego.

15.30 -Prezentacja efektów koloryzacji wykonanych na modelkach instruktorzy Studia Wella.

15:45- Stylizacje wieczorowe w oparciu o trendy w modzie. Prezentacja technik stylizacji wieczorowych wykonywana „step by step” przez  instruktorów Babicz Akademii.

16:45 -Zakończenie szkolenia –podsumowanie prezentacji.

20:00 – Kolacja z obsługą DJ

Zapisz się teraz

Posiadasz salon fryzjerski i zatrudniasz minimum 1 pracownika na umowa o pracę?

Odbierz 100 % dofinansowania na szkolenia fryzjerskie w Akademii Babicz dla Twojego salonu!

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Hidden

Zgody