Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

AKADEMIA BABICZ NA ALTERNATIVE HAIR SHOW

Nowoczesne i rozwijające się salony fryzjerskie nie potrzebują powodu na wyjazd do Londynu. W końcu to miasto, które wręcz tętni modą, a każda wizyta przynosi nowe inspiracje. Nie inaczej było w tym wypadku, jednak ta wizyta nie wymagała usprawiedliwienia. Akademia Babicz zaprezentowała się bowiem na scenie londyńskiej Royal Albert Hall.

To właśnie zeszłoroczna wygrana Pawła Babicza w konkursie International Visionary pozwoliła na to, aby Akademia Babicz, pierwszy raz pod wspólnym szyldem, zaprezentowała autorski pokaz na renomowanej gali Alternative Hair Show. W ciągu 33. edycji wydarzenie to nie tylko ugruntowało swoją pozycję w branży fryzjerskiej, ale przede wszystkim stało się jej nieodłączną częścią, co roku wyznaczając nowe trendy, najważniejsze marki i najbardziej utalentowanych twórców. Całość hołduje modzie, ale i ważnym celom, bowiem co roku część funduszy z wydarzenia przekazywana jest na fundację dzieci chorych na białaczkę. I nie są to puste słowa – w tym roku na gali zebrano ponad 200 tysięcy funtów.

Tegoroczny pokaz na Alternative Hair Show był pierwszym pod szyldem Akademii Babicz, jednak nie pierwszym dla Pawła i Małgorzaty. Małgorzata Babicz, jako członkini klubu Alternative Hair Show, już dwukrotnie miała przyjemność prezentować autorskie pokazy i przy obu współpracowała ze swoim synem, Pawłem. Pierwszy pokaz, “Guernica”, który wziął swój tytuł od jednego z najsłynniejszych dzieł Picassa, odbył się w 2009 roku w Wiedniu. “Kalejdoskop”, czyli drugi pokaz Małgorzaty Babicz, odbył się w tym samym roku na scenie Royal Albert Hall. Tegoroczny występ “Freeze Flow” potwierdził jedynie wypracowywany przez lata styl i charakter marki Babicz. Koncepcja pokazu zakładała wysunięcie na pierwszy plan cech marki – wysublimowaną prostotę, która ma intrygować.

Wydarzenie nie odbyłoby się jednak bez sztabu profesjonalistów, który pracowali na wspólny sukces, a także wsparcia marek partnerskich, które pozwoliły Akademii na zorganizowanie tak zaawansowanego przedsięwzięcia. Podziękowania należą się marce Wella Professional, Michałowi Pirógowi, który przygotował choreografię, makijażystce Dorocie Golińskiej, stylistce Dagmarze Dziedzic, tancerzom oraz  instruktorom i wspólpracownikom Akademii Babicz.

12065725_862920850428269_2512218652693725611_nunnamed (1)11118390_1056707731014812_8422605890341913614_ounnamed (3)unnamed

Zapisz się teraz

Posiadasz salon fryzjerski i zatrudniasz minimum 1 pracownika na umowa o pracę?

Odbierz 100 % dofinansowania na szkolenia fryzjerskie w Akademii Babicz dla Twojego salonu!

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Hidden

Zgody