Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

Alternative Hair Show—Paweł Babicz w ścisłym finale

Wpis Akademia HairShow

We wrześniu tego roku została ogłoszona lista finalistów prestiżowego konkursu fryzjerskiego Internationale Visionary Award w ramach Alternative Hair Show. Impreza odbywa się co roku w Londynie i jest jednym z najważniejszych europejskich wydarzeń we fryzjerstwie awangardowym. Chcielibyśmy poinformować o tym, że członek naszego zespołu, Paweł Babicz zakwalifikował się do tej właśnie listy i już wkrótce będzie konkurował z najlepszymi stylistami z całego świata.

Alternative Hair Show jeszcze kilka lat temu był małym, lokalnym pokazem skupiającym brytyjskie środowisko fryzjerstwa kreatywnego. Jednak  bardzo szybko się rozwinął i dziś jest międzynarowodym konkursem z regionalnymi pokazami i eliminacjami.

Pomysłodawcą nagrody The International Visonary Award, przyznawanej w trakcie gali jest Anthony Mascolo. Twórca idei chciał w ten sposób umożliwić stylistom rozwijanie artystycznej strony ich rzemiosła, realizując swoje wizje na żywo przed olbrzymią publicznością zbierającą się co roku w The Royal Albert Hall.

W trakcie pokazu organizowany jest również konkurs fotograficzny. Bez tej dziedziny sztuki, piękno ulotnych, artystycznych stylizacji nie mogło by trwać więcej niż kilka chwil. W trakcie gali, przez jury złożone z fryzjerów i dziennikarzy, zostaje wyłoniony zwycięzca i zdobywcy dwóch wyróżnień.

 Alternative Hair Show to nie tylko święto fryzjerstwa artystycznego, to także ogromna charytatywna inicjatywa. Podczas gali zbierane są pieniądze na rzecz walki z białaczką, bo tym właśnie zajmuje się fundacja założona przez twórców pokazu.

W tym roku 30 finalistów konkursu  Internationale Visionary Award  będzie mogło zaprezentować swoje umiejętności, talent oraz kreatywność prezentując autorską stylizację w najbliższą niedzielę  (12.09) w Royall Alber Hall w Londynie.

Jak już wspominaliśmy, w finale konkursu jako jedyny przedstawiciel z naszego kraju, weźmie udział Paweł Babicz. Trzymamy za niego kciuki. Już wkrótce zamieścimy relację z konkursu.
Więcej na temat imprezy możecie przeczytać na:
www.alternativehair.org
www.styleicons.com.au/2014/09/16/international-visionary-awards-finalists-announced/

Zapisz się teraz

Posiadasz salon fryzjerski i zatrudniasz minimum 1 pracownika na umowa o pracę?

Odbierz 100 % dofinansowania na szkolenia fryzjerskie w Akademii Babicz dla Twojego salonu!

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Hidden

Zgody