Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

Kilka słów o Akademii Babicz i jej twórcach

Kilka słów o Akademii Babicz i jej twórcach:

Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie.”
Leopold Staff.

Historia marki Babicz sięga roku 1987, kiedy Małgorzata Babicz otworzyła swój pierwszy salon w rodzinnym mieście – Kalwarii Zebrzydowskiej. Po dziś dzień firma pozostaje tradycją rodzinną. Międzynarodowe sukcesy i wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły Małgorzacie i jej synowi Pawłowi stworzyć wyjątkowy zespół złożony z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Obok najwyższej klasy fryzjerów damskich i męskich pod szyldem marki Babicz pracują dziś również koloryści, instruktorzy i styliści. Wyspecjalizowani w wąskich dziedzinach fryzjerskiego rzemiosła wzbogacają swoją wiedzą codzienną pracę całej firmy.

Dbając o rozwój firmy i ciągłe kształcenie się powstała Akademia, której zadaniem było i jest edukacja fryzjerów oraz śledzenie i wdrażanie światowych trendów na rodzimym rynku. Dzięki określonej specjalizacji kadry nasz klient zawsze otrzymuje kompleksową i spersonalizowaną usługę. W sklepie internetowym dostępny jest przetestowany i polecany przez instruktorów i stylistów Akademii, asortyment fryzjerski przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, amatorów jak również dla klientów. Wierząc, że fryzjerstwo jest sztuką, pragniemy udowodnić klientom, że fryzura i stylizacja są swoistymi narzędziami do tego, by wydobyć z człowieka jego temperament i bogatą osobowość.

Małgorzata Babicz

WŁAŚCICIEL / DYREKTOR ARTYSTYCZNY


Siłą napędową jej filozofii jest przekraczanie granic fryzjerstwa, co sprawia, że jest ono dla niej nieskończoną drogą do samorealizacji i kreatywności. Uważana jest za czołową polską stylistkę i instruktora fryzjerstwa. Jako jedyna w Polsce przynależy do elitarnego, międzynarodowego klubu Altenativ Hair Show. W ramach tej współpracy opracowała 3 projekty autorskich pokazów alternatywnych, które zostały zrealizowane na gali w Wiedniu oraz na wielkiej gali Alternativ Hair Show w Londynie. Poza pracą salonie pełni funkcję Dyrektora Artystycznego studia Wella oraz wspiera markę Sebastian Professional, jako jej Ambasador.

Paweł Babicz

WSPÓŁWŁAŚCICIEL


Paweł jest współwłaścicielem marki. To on był pomysłodawcą i współautorem kolekcji Akademii oraz pokazów alternatywnych. Dziś, jako ceniony stylista i instruktor zajmuje się również prowadzeniem szkoleń dla fryzjerów z całej Polski. Pracując na co dzień z klientami ceni sobie niezwykle ich różnorodność i odmienne potrzeby. Uważa, że praca z ludźmi niezwykle rozwija i motywuje do nieustannego rozwoju—zawodowego i osobistego. Wchodząc na raz obraną ścieżkę, dokłada wszelkich starań, by z niej nie rezygnować przed osiągnięciem wyznaczonego celu. Tę ważną i cenioną w dzisiejszych czasach cechę ukształtował w nim sport, który od zawsze jest jego wielką pasją.

Zapraszamy:
https://babiczandbabicz.com/

Zapisz się teraz

Posiadasz salon fryzjerski i zatrudniasz minimum 1 pracownika na umowa o pracę?

Odbierz 100 % dofinansowania na szkolenia fryzjerskie w Akademii Babicz dla Twojego salonu!

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Hidden

Zgody