Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

Nowość w ofercie – Scalp Brush Pro

Scalp Brush Pro – szczotka do mycia i masażu

Firma S-HEART-S powstała w 2004 roku w Japonii. Podążając za swoim sloganem: „Smile Heart Story” firma postawiła sobie za cel, aby w ciągu dekady stać się największym dostawcą szczotek na świecie.

S-HEART-S posiada szeroką wiedzę potrzebną do wytwarzania najlepszej jakości szczotek do pielęgnacji włosów, a rozwiązania techniczne chronione są specjalnymi patentami. Poprzez stałą kontrolę i nacisk na jakość produktów, powstają najlepsze szczotki na świecie, które są wysoko cenione przez stylistów.

Sclap Brush jest rewolucyjną szczotka zaprojektowaną dla wygodnego oraz swobodnego mycia głowy szamponem. Zastosowana w niej przeciwpoślizgowa rączka zdecydowanie ułatwia czyszczenie i masowanie skóry głowy. Włosie Scalp Brush usuwa nagromadzone zanieczyszczenia podczas łagodnego masażu skóry głowy, zapewniając głębsze i bardziej odświeżające oczyszczanie porów, niż ma to miejsce w przypadku mycia za pomocą palców.

 

  • Scalp Brush model dla salonów fryzjerskich oraz klientów indywidualnych z wygodną, ergonomiczną rączką.
  • Włosie wykonano z wytrzymałej nylonowej szczeciny i polimerowych włókien.
  • Opatentowana tylna konstrukcja zapobiega ślizganiu się w trakcie mycia.
  • 376 końcówek usuwa zanieczyszczenia ( nadmiar sebum) z 40000 mieszków włosowych na skórze głowy.

Szczotka Scapl Brush rekomendowana przez naszych stylistów i wykorzystywana do codziennej pracy w salonie sprawdza się idealnie.

Polecamy: http://sklepbabicz.pl/pl/szczotki/30-scalp-brush-pro-do-mycia-masazu-i-stylizacji-s-heart-s.html