Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

Salon Babicz – pielęgnacja Nioxin.

Zapraszamy na profesjonalny zabieg dermabrazji skóry głowy.

Zabieg dermabrazji Nioxin Scalp Renew to prawdziwa odnowa dla skóry głowy, poprawia również stan włosów.

– przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
– oczyszcza skórę głowy z nagromadzonych zanieczyszczeń
– pobudza skórę do regeneracji i odnowy
– działa delikatnie i skutecznie
– profesjonalny zabieg do stosowania co 30-45 dni
– wspomaga kurację problematycznej skóry głowy
– preparat jest odpowiedni również do włosów farbowanych

Skóra głowy często traktowana jest po macoszemu w codzinnej pielęgnacji, co negatywnie odbija się na kondycji i wyglądzie włosów. Nowoczesne podejście do pielęgnacji włosów bardzo wysoko stawia dbałość o skalp. Nioxin traktuje skórę głowy i jej potrzeby dokładnie tak jak cerę, która ma specyficzne potrzeby i różne problemy. Dlatego, by jak najdłuzej cieszyć się piękną, bujną fryzurą zacznij od podstaw – zaopiekuj się właściwie skórą swojej głowy.

Tak jak twarz, głowa również potrzebuje dogłębnego i solidnego oczyszczania. Tym bardziej, że dotyka ją wiele problemów, takich jak łojotok, nadmiar gromadzącego się sebum, przetłuszczanie, łupież czy inne specyficzne problemy. By właściwie zadbać o skórę głowy i jej potrzeby powstał wyjątkowy kosmetyk, znany dotąd głównie z zastosowania na twarz – dermabrazja. Zabieg dermabrazji skóry głowy Nioxin Scalp Renew to silnie oczyszczający produkt, który stanowi etap profesjonalnej pielęgnacji w salonie.

Jego działanie polega na usuwaniu uporczywych, nagromadzonych zanieczyszczeń skóry głowy – pozostałości kosmetyków i preparatów, martwych komórek i nadmiaru sebum zebranych wokół mieszków włosowych. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i przywraca równowagę skórze głowy. Dodatkowo przyspiesza złuszczanie się naskórka nawet do 34% w porównaniu do skóry głowy, która nie została poddana zabiegowi dermabrazji. Przyspiesza regenerację naskórka i przywraca jej zdrowy stan.

Zapisy pod numerem telefonu : 508 164 800.

 

Nioxin_Scalp_Renewnioscope