Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

Sesja do pokazu Crystal Fragility

Rozpoczynając pracę nad pokazem dla Alternative Hair Show poszukiwaliśmy wspólnego zrozumienia, kim jest dla nas kobieta – kryształ, postać świetlista, śliczna i krucha, delikatna, lecz dynamiczna. Staraliśmy się oddać nasze wyobrażenie obrazem, uchwycić w ruchu. Kostiumy powstały przez połączenie metalicznych mozaik, ręcznie układanych na delikatnych siateczkach. Modelki noszą lekkie szyfony uformowane w faktury o kryształowych, transparentnych formach. Stylizacje są świetliste, efemeryczne. Nadano im kształt, który jednocześnie jest płynny, stały, ale i zmienny. W tych sprzecznościach ukryta została siła kobiecości.

Kobiece ciała, ukazane, jako kryształ soli reprezentują siłę i kruchość. Sylwetki wraz z upływem czasu stają się mniej realne tworząc symetryczne kształty i figury w ciągłym procesie przemieniany.

Półtransparentne makijaże, wykorzystujące drobiny odbijające światło, przywodzą na myśl rozkruszone bryły soli, a zawarte w nich przestrzenne formy odzwierciedlają moc i kruchość kryształu.

Stylizacje włosów to połączenie naturalności, lekkości z mocą struktury i kształtu. Perfekcyjne strzyżenie i misternie tworzone elementy stanowią dopełnienie całości kolekcji 💎 CRYSTAL FRAGILITY 💎.

Zobacz sesję zdjęciową z pokazu w naszym portfolio:
https://babiczandbabicz.com/item/crystal-fragility/

Zapisz się teraz

Posiadasz salon fryzjerski i zatrudniasz minimum 1 pracownika na umowa o pracę?

Odbierz 100 % dofinansowania na szkolenia fryzjerskie w Akademii Babicz dla Twojego salonu!

"*" oznacza pola wymagane

Hidden
Hidden

Zgody