Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

System Nioxin – Intensywna pielęgnacja włosów i skóry głowy.

W ofercie naszego  saloniu  znajdują się  profesjonalne pielęgnacyjne zabiegi z użyciem preparatów do włosów i skóry głowy Nioxin. Są to kosmetyki, w których została zastosowana innowacyjna technologia zainspirowana codzienną pielęgnacją skóry twarzy. Dzięki temu zabiegi pielęgnacyjne wykorzystujące Nioxin sprawiają, że włosy są mocniejsze i wyglądają na gęstsze.

Filozofia NIOXIN

Historia NIOXIN sięga roku 1987, wówczas jego założycielka, Eva Graham doświadczyła przerzedzenia włosów po urodzeniu pierwszego dziecka i rozpoczęła własne badania nad możliwościami leczenia skóry głowy za pomocą metod pielęgnacyjnych.  Twórcy produktów NIOXIN byli przekonani, że zdrowe włosy mogą rosnąć tylko i wyłącznie wtedy, gdy skóra głowy jest zdrowa i odżywiona. Problemy takie jak nadmiernie przetłuszczanie, łojotok, a nawet łupież swoją przyczynę mają w skórze głowy. Zadaniem firmy było opracowanie linii preparatów do włosów, które pomogłyby stworzyć optymalne warunki do szybszego wzrostu zdrowych i silnych włosów. Dlatego produkty NIOXIN zostały wzbogacone w witaminy, minerały i składniki specjalne przeznaczone do regeneracji mieszków włosowych, by zrehabilitować włosy oraz nadać im zdrowy i lśniący wygląd.

6 zindywidualizowanych systemów

NIOXIN posiada doświadczenie by walczyć z problemem dzięki indywidualnie dobranym kuracjom do różnych typów skóry i włosów. Dlatego stworzył 6 różnych systemów leczenia. Każdy z nich zawiera szereg produktów przeznaczonych specjalnie do leczenie jednego rodzaju włosów i określonego problemu.

nioxin system

System 1 wzmacnia strukturę włosa i chroni przed załamaniami.
System 2 zapewnia gęściej wyglądające włosy oraz wzmocnienie przed uszkodzeniami.  System 3 wzmacnia strukturę włosa i przywraca równowagę nawilżenia, zwłaszcza farbowanym włosom.
System 4 zapewnia włosom gęsty wygląd i przywraca równowagę nawilżenia, dodatkowo wzmacniając strukturę włosów i chroni skórę głowy.
System 5 dla gęstego wyglądu i nawilżenia włosów dla włosów normalnych lub delikatnie przerzedzonych, normalnych lub grubych, naturalnych lub poddawanych zabiegom chemicznym Odświeża skórę głowy, zapewniają równowagę nawilżenia i kontrolę wygładzenia włosów.
System 6 zapewnia gładsze, gęściej wyglądające włosy. Działa ochronnie na skórę głowy, zapewniają równowagę nawilżenia i kontrolę wygładzenia włosów.

W każdym systemie jest 3 etapowe podejście do pielęgnacji:

– oczyszczenie poprzez zastosowanie szamponu,

– odżywianie poprzez zastosowanie odżywki,

– wzmacnianie włosów i skóry głowy poprzez zastosowanie kuracji.

Efekty

Zostało wyróżnione 5 głównych efektów stosowania kosmetyków NIOXIN

  1. Zmniejsza łamliwość włosów
  2. Sprawia że włosy wyglądają na gęstsze
  3. Wzmacniają strukturę włosa
  4. Chroni przed uszkodzeniami
  5. Oczyszcza skórę z nadmiaru sebum

nioxin efekty

Ważne jest by mieć na uwadze to, że produkty NIOXIN nie są przeznaczone tylko dla osób z poważnym problemem przerzedzania się włosów. Jest wręcz przeciwnie wiele osób z mniejszymi, codziennymi problemami decyduje się na ten system pielęgnacyjny by zapobiec problemom i wzmocnić swoje włosy oraz odżywić skórę głowy.

Więcej informacji i sposobów użytkowania produktów NIOXIN znajdziecie u nas w Salonie Babicz oraz na specjalnie przygotowanych filmach: http://www.youtube.com/user/discovernioxin/videos