ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy wierzą, że fryzjerstwo może być nie tylko rzemiosłem ale i sztuką na najwyższym poziomie.

Codzienna praca w salonie daje nam możliwość ciągłego doskonalenia technik fryzjerskich, a nasi klienci są dla nas największą inspiracją. Ze względu na edukację w Akademii Babicz posiadamy doskonałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne w zakresie kreacji stylizacji włosów dopasowanych do indywidualnych cech osobowych klienta.
Jesteśmy również zgranym zespołem który potrafi dzielić się wiedzą między sobą, konsultować w kluczowych dla klienta kwestiach, by stawiana przez nas diagnoza zawsze była kompetentna.

Małgorzata Babicz

WŁAŚCICIEL / TOP STYLISTA

Małgorzata Babicz

Założycielka Salonu Babicz. Siłą napędowa jej filozofii jest przekraczanie granic fryzjerstwa , co sprawia, że jest ono dla niej nieskończoną drogą do samorealizacji i kreatywności. Uważana jest za czołową polską stylistkę i instruktora fryzjerstwa. Jako jedyni w Polsce z synem Pawłem Babiczem należą do elitarnego klubu Alternativ Hair Show. Poza pracą w salonie pełni funkcje Dyrektora Artystycznego studia Wella, oraz jest Ambasadorem marki Sebastian Professional. 

Mówi o swojej pracy :
“Praca w salonie to część drogi fryzjerskiej, gdzie spersonalizowane tworzenie wizerunku klienta, jest prawdziwym wyzwaniem, a zadowolony klient wielką satysfakcją.”

My mówimy o niej: “Królowa jest tylko jedna”

Paweł Babicz

WSPÓŁWŁAŚCICIEL / TOP STYLISTA

Paweł Babicz

W salonie Babicz stawiał swoje pierwsze kroki w pełnym tego słowa znaczeniu. Jako syn Małgorzaty Babicz od najmłodszych lat spędzał czas w salonie, na pokazach fryzjerskich i sesjach zdjęciowych. Mama zaraziła go pasją do fryzjerstwa i tak od 12 lat pracuje w zawodzie. 
Bycie fryzjerem to dla niego idealne połączenie pracy, edukacji oraz pasji. Najbardziej spełnia się w strzyżeniach. Perfekcyjne strzyżenia damskie, jak również przeżywające renesans fryzjerstwo męskie to główne tematy jego realizacji we fryzjerstwie. W salonie Babicz stworzył trzy lata temu strefę Barber, w której czuje się jak ryba w wodzie. Na swoim koncie jako jedyny w Polsce ma wygraną w prestiżowym konkursie Alternati Hair Show, a tym samym należy do elitarnego międzynarodowego klubu Alternatiw Hair Show. 

2014 – I miejsce w konkursie International Visionary Award.
2012 – III miejsce w konkursie International Visionary Award 
2011 – The Best Continental Academy Award 

Oprócz tych sukcesów ma na swoim koncie liczne pokazy, sesje zdjęciowe i szkolenia fryzjerskie. 
Pracował również dla marek: La Mania, Robert Kupisz, Paprocki i Brzozowski, Louve with Love a ostatnio miał przyjemność stylizować Anie Lewandowską.

Ania Morawska - Akademia Babicz

STYLISTA

Anna Morawska

Fryzjerstwo jest w jej rodzinie tradycją. W zawodzie pracowali dziadek i mama, dlatego Ania od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z fryzjerstwem. W salonie Małgorzaty Babicz pracuje od 2011 roku. W pracy najbardziej ceni sobie możliwość tworzenia zarówno cięciem jak i kolorem wyjątkowych, indywidualnych form, dopasowanych do danej osoby. Zależy jej, by każda fryzura była praktyczna i wielofunkcyjna, a klient zadowolony. Ania współpracowała z uznanymi domami mody – La Mania, Paprocki i Brzozowski, Robert Kupisz, Plich.

STYLISTA

Bartosz Stępień

Perfekcyjny, kreatywny, nie lubiący schematów. Bardzo dobrze czuje się strzyżeniach zarówno damskich jak i męskich. Te ostatnie są dla niego wspaniałym połączeniem smaku i precyzji, syntezą pomiędzy proporcją i dokładnością. Swoich klientów lubi zaskakiwać innowacyjnymi stylizacjami. W Akademii zajmuje się prowadzeniem szkoleń. Są one dla niego wspaniałą możliwością twórczej współpracy.

Krzysztof Faber - Salon Babicz

STYLISTA

Krzysztof Faber

Z fryzjerstwem związany jest od ponad 10 lat, w ciągu których wypracował swój niepowtarzalny styl. Bez wątpienia jest to nie tylko jego zawód ale i pasja.
Zajmując się zarówno męskimi, jak i damskimi strzyżeniami Krzysztof stawia na oryginalność i funkcjonalność fryzury. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, precyzyjnie dobiera odpowiedni kolor i cięcie. Zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii, dzięki czemu każda wizyta u niego to nie tylko dbałość o swój wizerunek, ale tez przyjemnie spędzony czas.

Krzysztof niejednokrotnie pojawiał się w roli stylisty na pokazach mody, sesjach zdjęciowych czy metamorfozach organizowanych przez znane magazyny i czasopisma. Świetnie odnajduje się również w roli instruktora, prowadząc szkolenia w Akademii.

Anna Bryl - Salon Babicz

STYLISTA

Anna Bryl

Anna swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w 2011 r. w Warszawie. Ma na swoim koncie prace na backstage’u w pokazach topowych polskich projektantów. Jej stylizacje były publikowane w magazynach modowych oraz sesjach wizerunkowych znanych marek, a także w reklamach i programie telewizyjnym. Zajmuje się strzyżeniem damskim oraz męskim.

W stylizacjach stawia na lekkość i naturalność. Uwielbia kontakt z ludźmi, potrafi wysłuchać i indywidualnie dobrać odpowiednią fryzurę. W pracy ceni możliwość rozwoju oraz zgrany zespół.

W naszym salonie doskonali swój warsztat od 2018 r.

Angelika Pieronek - Salon Babicz

KOLORYSTA

Angelika Pieronek

Angelika w zawodzie fryzjera pracuje 4 lata. Przeszła w naszej Akademii półroczny system szkoleń, który pokazał nam jej potencjał i w ten sposób przeprowadzając się z drugiego końca Polski Angelika znalazła się w naszym salonie. Od zawsze najlepiej czuła się w koloryzacjach, więc zgodnie ze swoimi zainteresowaniami pełni u nas funkcję kolorystki.

Podczas swojej kariery zawodowej zgłębiła wszelkie tajniki koloryzacji, zarówno podczas pracy z klientem jak i wielu odbytych szkoleń.

Karolina Warchol - Salon Babicz

KOLORYSTA

Karolina Warchoł

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu i Uniwersytetu Rolniczego na kierunku Sztuka ogrodowa.

Naukę w Akademii rozpoczęła w 2012 roku od początku najbliższe jej sercu były koloryzacje, dlatego właśnie w salonie pełni funkcję kolorystki.

Dzięki swojej artystycznej duszy, zdolnością manualnym i poczuciu estetyki jest w koloryzacji ekspertem. Karolina dba również o to, by fryzury, czy też całe stylizacje salonowe były kompletne.

Ania Niczyporuk

RECEPCJA

Ania Niczyporuk

Na recepcji pracuje od lata 2018 roku, a od niedawna pełni u nas również funkcje managera.

Ze światem mody i fryzjerstwa związana jest od ponad dekady. Pracowała wielokrotnie dla Akademii Babicz jako modelka.

Nosi w sobie dużo pozytywnej energii, którą stara się zarazić swoje otoczenie. Bardzo dobrze zorganizowana, otwarta na ludzi. Anna to miłośnik życia, kultury i sztuki.

 

Justyna Szewczyk

RECEPCJA

Justyna Szewczyk

Recepcjonistka Salonu Babicz od maja 2018 roku. Lubi mieć wszystko poukładane, uporządkowane i potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Pasjonatka Dalekiego Wschodu i podróży. Lubi planować od A do Z wszystko co z wyjazdami związane, a jeszcze bardziej lubi te plany wprowadzać w życie. Od zawsze interesowała się makijażem i wizażem, od 2 lat dyplomowana wizażystka.

 

WAŚCICIEL / DYREKTOR KREATYWNY

Małgorzata Babicz

Fryzjerstwo traktuje jako jedno z części składowych wizerunku. Od wielu lat uczy kolejne pokolenia polskich fryzjerów – szkolenia w Akademii pozwalają jej ukierunkowywać wśród swoich podopiecznych spojrzenie na sztukę, jaką jest fryzjerstwo i rozwijać wyobraźnię przy tworzeniu własnych interpretacji, zgodnych z najnowszymi trendami mody. Zawsze stawia klienta w centrum swojej uwagi – każdy dobór stylizacji i fryzury jest dla niej kolejnym wyzwaniem zawodowym.

WSPÓŁWŁAŚCICIEL / INSTRUKTOR

Paweł Babicz

Praca w salonie to możliwość kontaktu z ludźmi, którzy są dla mnie prawdziwą inspiracją. Spełniam się najbardziej w strzyżeniach . Perfekcyjne strzyżenia damskie, jak również przeżywające renesans fryzjerstwo męskie to główne tematy mojej realizacji we fryzjerstwie.

Bycie fryzjerem to dla niego idealne połączenie pracy, edukacji oraz pasji. Ceni sobie różnorodność ludzi w Akademii oraz wzajemne motywowanie się oraz uzupełnienie umiejętnościami i wiedzą.

INSTRUKTOR

Dariusz Zawilski

Dariusz w zawodzie fryzjera pracuje od 19 lat. Doświadczenie, które w tym czasie zdobył, daje mu możliwość dzielenia się z innymi wiedzą i pasją, co czyni bardzo chętnie. Kocha swoją pracę, daje mu ona energię i motywację do przekraczania kolejnych barier.

Wolne chwile Dariusz poświęca na spędzaniu czasu z rodziną, a gdy chce choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości, sięga po dobrą książkę.

INSTRUKTOR

Magdalena Błażkowska

Fryzjerstwo pochłonęło ją ponad 20 lat temu. Z ogromna pasja wydobywa piękno, oryginalność i charakter stylizacji Specjalizuje się zarówno w damskich, jak i męskich strzyżeniach . Z Akademia współpracuje od jej powstania przekazując swoją wiedzę i doświadczenie oraz kreując nowe możliwości w dziedzinie fryzjerstwa . Praca w Akademii daje jej ogromna satysfakcję i rozwój osobisty.

Ania Morawska

INSTRUKTOR

Anna Morawska

Fryzjerstwo jest w jej rodzinie tradycją. W zawodzie pracowali dziadek i mama, dlatego Ania od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z fryzjerstwem. W salonie Małgorzaty Babicz pracuje od 2011 roku. W pracy najbardziej ceni sobie możliwość tworzenia zarówno cięciem jak i kolorem wyjątkowych, indywidualnych form, dopasowanych do danej osoby. Zależy jej, by każda fryzura była praktyczna i wielofunkcyjna, a klient zadowolony. Ania współpracowała z uznanymi domami mody, La Mania, Paprocki i Brzozowski, Robert Kupisz, Plich.

Bartosz Stępień

INSTRUKTOR

Bartosz Stępień

Perfekcyjny, kreatywny, nie lubiący schematów. Bardzo dobrze czuje się strzyżeniach zarówno damskich jak i męskich. Te ostatnie są dla niego wspaniałym połączeniem smaku i precyzji, syntezą pomiędzy proporcją i dokładnością. Swoich klientów lubi zaskakiwać innowacyjnymi stylizacjami. W Akademii zajmuje się prowadzeniem szkoleń. Są one dla niego wspaniałą możliwością twórczej współpracy.

Krzysztof Faber

INSTRUKTOR

Krzysztof Faber

Z fryzjerstwem związany jest od ponad 10 lat więc bez wątpienia jest to nie tylko jego zawód ale i pasja. Zajmując się zarówno męskimi jak i damskimi strzyżeniami Krzysztof stawia na oryginalność i funkcjonalność fryzury. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, precyzyjnie dobiera odpowiedni kolor i cięcie. Krzysztof niejednokrotnie pojawiał się w roli stylisty na pokazach mody, sesjach zdjęciowych czy metamorfozach organizowanych przez znane magazyny i czasopisma.

Imię i nazwisko *

Nr telefonu *

Adres email *

Województwo *

Tak * Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną

Pełna treść zgód

Nazwa Firmy

Adres Firmy

Kod Pocztowy i Miasto

NIP

© 2014 Babicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ta strona korzysta z plików Cookies.

PressPackPartnerzyDesign:Blürb