Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

Fotorelacja ze szkolenia Strzyżenia Damskie – Projektowanie Strzyżeń

Fotorelacja ze szkolenia Strzyżenia Damskie – Projektowanie Strzyżeń, które odbywało się w naszej Akademii w dniach 27-28.06 Dziękujemy Wam bardzo za te dwa kreatywne dni. Jesteśmy pewni, że bez trudu tworzycie własne pomysłu na głowach waszych klientek, a każda fryzura jest niepowtarzalnym projektem.

Fotorelacja ze szkolenia definicje i techniki strzyżeń damskich, koloryzacji i stylizacji

Fotorelacja ze szkolenia definicje i techniki strzyżeń damskich, techniki koloryzacji i stylizacji. Podczas szkolenia uczestnicy poznali nowe techniki trwałego przekształcenia włosów oraz niecodzienne, spersonalizowane strzyżenia dodatkowo „wymodelowane” niepowtarzalną barwa. Gratulujemy Wam tych 5-ciu intensywnych, kreatywnych i twórczych dni.

Trailer kolekcji Tears of Angels

Szkolenie w Szczecinie – Nowe Trendy w Strzyżeniach Damskich – Kąty Przekierunkowane

Nowe Trendy w Strzyżeniach Damskich – Kąty Przekierunkowane. 21-23 sierpnia SZCZECIN Podczas szkolenia nauczymy Cię, jak łączyć trendy z odpowiednią techniką strzyżenia w oparciu o wizerunek kobiety „osadzonej w świecie mody. Jest to doświadczenie zaprojektowane w celu pobudzenia kreatywności i zmotywowania doświadczonych fryzjerów, którzy chcą przekroczyć granice nowoczesnego fryzjerstwa. W trakcie kursu poznasz współczesne kształty>>>

Fotorelacja ze Szkolenia w Antonine Hair Institute

Zapowiedź Alternative Hair Show „ILLUMINARE”