Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski
Salon Fryzjerski Babicz

Salon Fryzjerski

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy wierzą, że fryzjerstwo może być nie tylko rzemiosłem ale i sztuką na najwyższym poziomie.

Codzienna praca w salonie daje nam możliwość ciągłego doskonalenia technik fryzjerskich, a nasi klienci są dla nas największą inspiracją. Ze względu na edukację w Akademii Babicz posiadamy doskonałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne w zakresie kreacji stylizacji włosów dopasowanych do

indywidualnych cech osobowych każdego klienta.
Jesteśmy również zgranym zespołem, który potrafi dzielić się wiedzą między sobą, konsultować w kluczowych dla klienta kwestiach, by stawiana przez nas diagnoza zawsze była kompetentna.

Salon Fryzjerski Kraków - Babicz

Zobacz Wnętrza Salonu

Małgorzata Babicz - Właściciel / Top Stylista w salonie fryzjerskim Babicz

Właściciel / Top Stylista

Małgorzata Babicz

Założycielka Salonu Babicz. Siłą napędowa jej filozofii jest przekraczanie granic fryzjerstwa, co sprawia, że jest ono dla niej nieskończoną drogą do samorealizacji i kreatywności. Uważana jest za czołową polską stylistkę i instruktora fryzjerstwa. Jako jedyni w Polsce z synem Pawłem Babiczem należą do elitarnego klubu Alternativ Hair Show. Poza pracą w salonie pełni funkcje dyrektora artystycznego studia Wella, oraz jest Ambasadorem marki Sebastian Professional.

Mówi o swojej pracy:
“Praca w salonie to część drogi fryzjerskiej, gdzie spersonalizowane tworzenie wizerunku klienta, jest prawdziwym wyzwaniem, a zadowolony klient wielką satysfakcją”.

My mówimy o niej:
“Królowa jest tylko jedna”

Specjalizacja

 • Strzyżenia Damskie
 • Stylizacje Wieczorowe
 • Diagnozy Kolorystyczne
 • Konsultacje
Paweł Babicz - Współwłaściciel / Top Stylista w salonie fryzjerskim Babicz

Współwłaściciel / Top Stylista

Paweł Babicz

W salonie Babicz stawiał swoje pierwsze kroki w pełnym tego słowa znaczeniu. Jako syn Małgorzaty Babicz od najmłodszych lat spędzał czas w salonie, na pokazach fryzjerskich i sesjach zdjęciowych. Mama zaraziła go pasją do fryzjerstwa i tak od 12 lat pracuje w zawodzie.

Bycie fryzjerem to dla niego idealne połączenie pracy, edukacji oraz pasji. Najbardziej spełnia się w strzyżeniach. Perfekcyjne strzyżenia damskie, jak również przeżywające renesans fryzjerstwo męskie to główne tematy jego realizacji we fryzjerstwie. W salonie Babicz stworzył trzy lata temu strefę Barber, w której czuje się jak ryba w wodzie.

Na swoim koncie jako jedyny w Polsce ma wygraną w prestiżowym konkursie Alternati Hair Show, a tym samym należy do elitarnego międzynarodowego klubu Alternatiw Hair Show. Wybrane osiągnięcia:

I miejsce w konkursie International Visionary Award.
III miejsce w konkursie International Visionary Award
The Best Continental Academy Award

Oprócz tych sukcesów ma na swoim koncie liczne pokazy, sesje zdjęciowe i szkolenia fryzjerskie. Pracował również dla marek: La Mania, Robert Kupisz, Paprocki i Brzozowski, Louve with Love a ostatnio miał przyjemność stylizować Anie Lewandowską.

Specjalizacja

 • Strzyżenia Damskie
 • Strzyżenia Męskie
 • Pielęgnacja
 • Konsultacje
Bartosz Stępień - Stylista w salonie fryzjerskim Babicz

Stylista

Bartosz Stępień

Perfekcyjny, kreatywny, nielubiący schematów. Bardzo dobrze czuje się w strzyżeniach zarówno damskich jak i męskich. Te ostatnie są w jego wykonaniu połączeniem smaku i precyzji, syntezą pomiędzy proporcją i dokładnością.

Swoich klientów lubi zaskakiwać innowacyjnymi stylizacjami. W Akademii zajmuje się prowadzeniem szkoleń. Są one dla niego możliwością twórczej współpracy.

Specjalizacja

 • Strzyżenia Damskie
 • Strzyżenia Męskie
Krzysztof Faber - Stylista w salonie fryzjerskim Babicz

Stylista

Krzysztof Faber

Z fryzjerstwem związany jest od ponad 10 lat, w ciągu których wypracował swój niepowtarzalny styl. Bez wątpienia jest to nie tylko jego zawód ale i pasja.

Zajmując się zarówno męskimi jak i damskimi strzyżeniami, Krzysztof stawia na oryginalność i funkcjonalność fryzury. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, precyzyjnie dobiera odpowiedni kolor i cięcie.

Zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii, dzięki czemu każda wizyta u niego to nie tylko dbałość o swój wizerunek, ale też przyjemnie spędzony czas.

Krzysztof niejednokrotnie pojawiał się w roli stylisty na pokazach mody, sesjach zdjęciowych czy metamorfozach organizowanych przez znane magazyny i czasopisma. Świetnie odnajduje się również w roli instruktora, prowadząc szkolenia w Akademii.

Specjalizacja

 • Strzyżenia Damskie
 • Strzyżenia Męskie
Ania Fucek - Stylista w salonie fryzjerskim Babicz

Stylista

Ania Fucek

Wychowanka Akademii Babicz. Ambitna bywalczyni niemal wszystkich treningów, dzięki którym szybko zdobyła wiedzę i nabrała doświadczenia. Od 2019 roku asystentka Małgorzaty Babicz, której czujne oko wspiera Anię w realizacji swych marzeń. Od dziecka, głęboko skrywa swą miłość do stylizacji głów, teraz jako dojrzała kobieta w pełni odpowiedzialnie wkroczyła na nową ścieżkę samorozwoju.

Pełna precyzji, determinacji i energii. Poza fryzjerstwem zgłębia wiedzę z zakresu trychologii.

Posiada certyfikat Master Class z koloryzacji - szkolenie z Olafem Tabaczyńskim

Poza włosem: zatapia się w realizm magiczny i dobry kryminał.

Specjalizacja

 • Strzyżenia Damskie
 • Koloryzacje
 • Pielęgnacje

Wnętrza Salonu Fryzjerskiego