Salon
Akademia
Sklep
Szkolenia Online
Szkolenia Stacjonarne
Kalendarz Szkoleń
Salon Fryzjerski
Sklep Fryzjerski

Hair Survial 2018 – laureaci i zdjęcia

Już prawie święta Bożego Narodzenia ale my sercem i myślami dalej jesteśmy w Malezji na Hair Live 2018. 🙂

Jednym z zadań które wymagały sporo doświadczenia, kreatywności i umiejętności fryzjerskich był Hair Survival który co roku jest wpisany w program naszego wyjazdu. Każdy dobry fryzjer oprócz umiejętności fryzjerskich podczas pracy w salonie musi wykazać się cierpliwością, wytrwałością, umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach a także dobrą kondycją fizyczną. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym kiedy stoimy czasem po 12h przy fotelach. Dlatego właśnie podczas Hair Live Malezja/Singapur 2018 organizujemy Hair Survival, który wszystkie te umiejętności łączy i uczy naszych uczestników, jak sobie poradzić w niecodziennych warunkach pracy pod presją czasu i pod wpływem ogromnego zmęczenia fizycznego.

Uczestnicy oprócz zadań sportowych musieli oczywiście pokazać umiejętności fryzjerskie, kreatywność a oprócz tego umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne. Sami musieli albo na sobie wzajemnie albo na Malezyjczykach, przygotować w dwóch różnych miejscach dwie stylizacje – jedną inspirowaną folklorem, drugą na mokro inspirowaną morzem. Zrobienie fryzury na “tubylcach” było dodatkowo punktowane. Wszystko to w temperaturze 32′ wiec uwierzcie, że łatwo nie było a w trakcie zawodów towarzyszył nam pot, płacz i łzy a nawet chęć rezygnacji mimo atrakcyjnych nagród które czekały na mecie. Jednak na metę dotarli wszyscy a najwspanialszą rzeczą którą usłyszeliśmy po zakończeniu zawodów to informacja, że to był najwspanialszy dzień i najlepsze przeżycie jakie mogli sobie wymarzyć. 🙂

Dziękujemy Wam raz jeszcze za udział w Hair Survival wspaniałą walkę fair play , świetną zabawę i stylizacje które stworzyliście w tak ciężkich warunkach. Poniżej kilka zdjęć z Hair Survival 2018 i zwycięskie stylizacje.

Dziękujemy bardzo również za nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc w Hair Survival które ufundowali : Sebastian Professional, Nioxin Polska, GHD, Sklep Babicz.

Kategoria – Folklor

1 miejsce

Lena Czechowicz
Grzegorz Angel Dziobek
Edyta Jabłońska

2 miejsce

Patrycja Szustak
Barbara Szuksztul – Lenarczyk
Monika Monia Sky

3 miejsce

Anna Witosławska
Viola Pieciukiewicz
Marta Więczkowska

Kategoria – Stylizacja na Morko

1 miejsce

Patrycja Szustak
Monia Sky
Barbara Szuksztul-Lenarczyk

2 miejsce

Ania Witoslawska
Marta Więczkowska
Viola Pieciukiewicz

3 miejsce

Lena Czechowicz
Edyta Jabłońska
Grzegorz Angel Grzegorz Angel Dziobek